Showing 10 Result(s)
Oferta

Sesje Portretowe

Portret – sesja portretowa jest dla każdego. Fotografia, w której głównym tematem jest osoba fotografowana. Sesja portretowa nie ogranicza się tylko do zdjęcia twarzy, zdjęcie może przedstawiać całą sylwetkę modelki. Udany, artystyczny portret opowiada o człowieku, jego charakterze, osobowości, zainteresowaniach lub pracy. Sesje portretowe to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać dzięki nim osobistą pamiątkę ? w ten sposób ich wspomnienia przybiorą niezwykłą postać. W sesjach portretowych najważniejsze dla nas jest wydobycie i uchwycenie indywidualnego piękna. Uważamy, że nie ma niefotogenicznych osób. To właśnie staramy się pokazywać swoimi zdjęciami.

Oferta

Sesje Produktowe

Fotografia produktowa to dziedzina fotografii, która skupia się na wykonywaniu zdjęć produktom. Jej głównym zadaniem jest przedstawienie fotografowanego przedmiotu w sposób naturalny i jednocześnie atrakcyjny. W związku z tym fotografia produktowa powinna zachować oryginalne proporcje fotografowanego przedmiotu i jego naturalny kolor jednocześnie wzbudzając zachwyt i chęć posiadania oglądanego przedmiotu. Fotografie produktowe wykorzystuje się w wielu miejscach ? w sklepach internetowych, na portalach aukcyjnych, w reklamach, gazetach, ulotkach itp. Produkt przedstawiony w atrakcyjny sposób przykuwa uwagę odbiorcy ? a to już połowa sukcesu na drodze do zainteresowania ofertą, które może przeistoczyć się w sprzedaż usługi lub produktu! Im lepsze zdjęcie oferowanego produktu tym większe szanse na jego sprzedaż.

Oferta

Sesje Kulinarne

Fotografia kulinarna ? atrakcyjne przedstawienie jedzenia na zdjęciach. Profesjonalne zdjęcia dań to niezbędny element każdego lokalu gastronomicznego, menu, bloga czy magazynu o tematyce kulinarnej.

Oferta

Sesje Reportażowe

Fotografia reportażowa dokumentuje, utrwala istotne momenty, oddaje atmosferę i charakter danego wydarzenia. Fotoreportaż to więcej niż tysiąc słów, a na jego niepowtarzalność składają się właściwe ujęcie, zatrzymanie chwili, akcji, ruchu. Fotoreportaż ma przede wszystkim funkcję dokumentalną, to właśnie te ujęcia często przesądzają o tym, jak uczestnicy zapamiętają to wydarzenie lub jak event zostanie zrelacjonowany przez media. Dobra relacja fotograficzna pozwoli na przywrócenie wspomnień z minionych wspaniałych wydarzeń i na długo zapadnie w pamięć odbiorców.          

Ślub to najważniejszy dzień w życiu zakochanych i wyjątkowa uroczystość dla rodziny, wiąże się z wieloma emocjami i przeżyciami, które warto uwiecznić, w tym celu niezbędny jest fotograf ślubny. Niecodzienne wydarzenie przez nas sfotografowane pozwoli przywołać miłe wspomnienia. Relacja z przygotowań ślubu i wesela w formie reportażu uchwyci prawdziwe i szczere momenty, miłość młodej pary, wzruszenie rodziny i dobrą zabawę gości. Zdjęcia ślubne w formie plenerowej sesji w klimatycznym miejscu dopełnią całość.

Fotografia okolicznościowa to świetna pamiątka dla rodziny i przyjaciół. Uwieczniamy coraz więcej ważnych momentów życia, chrzest dziecka, pierwszą komunię, rocznicę ślubu, osiemnastkę czy 50-tkę, a nawet imprezy w pracy i wieczory panieńskie.

Oferta

Sesje Rodzinne

Fotografia dziecięca to wspaniały prezent dla babć i dziadków, aby zawsze mogli cieszyć się widokiem swoich wnuków. To również wspaniała pamiątka dla rodziców dokumentująca rozwój ich pociech. Wykonujemy sesje dzieci w każdym wieku. Każda okazja jest dobra. Pierwsze pół roku, roczek, urodziny, chrzciny itp czyli chwile, które warte są zapamiętania, zwłaszcza dla rodziców. Czas biegnie, zdjęcia pozostaną jako pamiątka na zawsze. Pociechy bardzo szybko rosną, a młodzi, przejęci rodzice szybko zapominają jaki był na samym początku ich największy skarb. Warto uchwycić ten spokój i kruchość małego człowieka, abyście później mogli usiąść i patrząc na fotografie powspominać ten niezwykły czas podekscytowania i nieprzespanych nocy.

Rodzinna sesja fotograficzna i sesja dzieci to nie tylko zdjęcia, do których będziecie mogli wracać. To także wspólne, rodzinne przeżycie, które zacieśni Wasze więzy. Naszym celem jest stworzenie rodzinnej sesji fotograficznej pokazującej Wasze charaktery i prawdziwe, drzemiące w Was emocje. Nie oznacza to, że nie możemy stworzyć dla Was wyjątkowej stylizacji. Chcecie się zobaczyć w zupełnie nowych rolach? W trakcie sesji rodzinnej z fotografem możecie odkryć się w nieoczekiwanych stylizacjach. Na każdą sesję fotograficzną, zarówno rodzinną, jak i dzieci staramy się przygotować coś zupełnie nowego, co jednocześnie w pełni dopasuje się do charakteru Waszej rodziny.

Oferta

Sesje Testowe

Sesje testowe wykonujemy modelkom agencyjnym oraz dziewczynom, które mają predyspozycje do podjęcia w najbliższym czasie współpracy ze swoją pierwszą agencją modelek. Zadanie fotografa polega na jak najbardziej korzystnym zaprezentowaniu zarówno urody, charakteru, jak i umiejętności pozowania modelki. Sesja testowa jest to taka sesja, w której największą rolę gra NATURALNOŚĆ ! Powinniśmy więc postawić na proste obcisłe ubrania i jakiś dodatek. Najlepiej jeśli modelka nie ma makijażu. Sesji testowej nie można więc mylić z polaroidami, które są nazywane także “surowymi zdjęciami twarzy i sylwetki”. Najważniejszą zasadą sesji testowych jest skupienie całej uwagi potencjalnego odbiorcy na modelce.

Oferta

Sesje Biznesowe

Zdjęcia biznesowe funkcjonują niemal we wszystkich możliwych formach publikacji, mediach i serwisach wewnętrznych firm. Napotykamy na nie przeglądając broszury i ulotki, przeglądając strony internetowe czy też na łamach magazynów branżowych jak i tych o tematyce bardziej lifestylowej. Jedno jest oczywiste ? mają przyciągać wzrok i opowiadać taką historię, jaką chcemy sprzedać. Fotografia biznesowa to rodzaj fotografii, który ułatwia stworzyć profesjonalny wizerunek każdej firmy. Jej celem jest przedstawienie zespołu i pokazanie ludzi, z którymi nawiązuje się współpracę. Zdjęcia wizerunkowe i biznesowe mogą być równie ciekawe i kreatywne jak portretowe, wykonane przez profesjonalistę z pewnością wpłyną pozytywnie na prezentację firmy na forum. Fotografia biznesowa tym się różni od zwykłego portretu, że skupia się na budowaniu obrazu godnego zaufania profesjonalisty. Wydobycie z najbardziej niepozornej osoby tych cech, które zaświadczą o jej stuprocentowych kompetencjach. Rodzaj spojrzenia, gest, mimika ? mają diametralny wpływ na odbiór takiego zdjęcia. Kluczowym jest zrozumienie tego co chcemy pokazać i jak się zaprezentować oraz porozumienie z fotografem w kwestii naszych oczekiwań.

Oferta

Sesje Kobiece

Zmysłowa sesja kobieca

Nie potrzeba specjalnej okazji, aby utrwalić swoje naturalne piękno. Kobieca sesja sensualna, buduarowa z pewnością podkreśli Twoją urodę a także wydobędzie Twoją zmysłowość. Nie musisz być profesjonalną modelką, aby mieć sensualną sesję zdjęciową. Celem takich zdjęć jest przedstawienie atrakcyjności fizycznej kobiet oraz wzbudzenie związanych z tym emocji. U mnie sesje mają każde kobiety.

Oferta

Sesje Modowe

Fashion – fotografia mody. Zdjęcia, których celem jest przedstawienie ubrań, obuwia lub dodatków. Dzisiaj w fotografii mody nie obowiązują właściwie żadne standardy, wytyczne, twórcy mają pełną swobodę w kreacji i realizacji swoich wizji. Każda fotografia może być modową, o ile zachowamy podstawowy jej cel – prezentację produktu.

Lookbook – zbiór zdjęć, które prezentują konkretne zestawienia ubrań, zazwyczaj pochodzących z jednej kolekcji danego producenta. Sesje lookbookowe stanowią dziedzinę fotografii produktowej, w której, w przeciwieństwie do zdjęć packshotowych, produkty przedstawione są na modelu czy modelce. Mają one za zadanie przedstawić kolekcję ubrań konkretnej marki w jak najatrakcyjniejszy sposób

Oferta

Sesje Artystyczne

Beauty ? fotografie typowe m.in. dla reklam kosmetyków czy biżuterii, w których tematem jest uroda, zdrowy wygląd, makijaż i fryzura. Wykonane z bardzo dużą starannością i dbałością o szczegóły. Fotografia nastawiona na pokazanie w jak najpiękniejszy sposób modelki, wszelkimi możliwymi środkami.

Bodypaiting – jest to sztuka malowania na ciele farbami, przez niektórych uważana za jedną z najstarszych form sztuki. W przeciwieństwie do tatuaży, powstały malunek jest tymczasowy i łatwy do usunięcia. Jest to idealna forma rozrywki na wszelkiego rodzaju eventy jak i możliwość ukazania artyzmu i ludzkiego piękna w trochę innej odsłonie. Nasza oferta obejmuje zarówno malowanie całej sylwetki jak i portrety w zależności od preferencji klienta. Proponujemy sesję w naszym studio gdzie wszystko zostanie wykonane w miłej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Pracujemy również dla klientów przy różnych projektach i wydarzeniach. Do malowania wykorzystywany jest aerograf (pistolet ciśnieniowy), który umożliwia w szybkim tempie wykonanie dokładnego wzoru z uwzględnieniem detali. Korzystamy również ze specjalnych farb przystosowanych do malowania ciała.

Fine-Art – to zdjęcia, na których stajesz się muzą fotografa i odzwierciedleniem jego zmysłu artystycznego. Tego typu portret nie ma na celu oddania Twojego wizerunku w 100%, lecz przeniesienie go do doskonałego, baśniowego świata. By wyglądać jak szlachetna postać z bajki, retusz drobnych niedoskonałości skóry to za mało. Fotograf musi zadbać o każdy detal tak, by model pozostał sobą, a jednocześnie? wydawał się nierealny, doskonały i fascynujący.