Oferta

Sesje Artystyczne

Beauty ? fotografie typowe m.in. dla reklam kosmetyków czy biżuterii, w których tematem jest uroda, zdrowy wygląd, makijaż i fryzura. Wykonane z bardzo dużą starannością i dbałością o szczegóły. Fotografia nastawiona na pokazanie w jak najpiękniejszy sposób modelki, wszelkimi możliwymi środkami.

Bodypaiting – jest to sztuka malowania na ciele farbami, przez niektórych uważana za jedną z najstarszych form sztuki. W przeciwieństwie do tatuaży, powstały malunek jest tymczasowy i łatwy do usunięcia. Jest to idealna forma rozrywki na wszelkiego rodzaju eventy jak i możliwość ukazania artyzmu i ludzkiego piękna w trochę innej odsłonie. Nasza oferta obejmuje zarówno malowanie całej sylwetki jak i portrety w zależności od preferencji klienta. Proponujemy sesję w naszym studio gdzie wszystko zostanie wykonane w miłej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Pracujemy również dla klientów przy różnych projektach i wydarzeniach. Do malowania wykorzystywany jest aerograf (pistolet ciśnieniowy), który umożliwia w szybkim tempie wykonanie dokładnego wzoru z uwzględnieniem detali. Korzystamy również ze specjalnych farb przystosowanych do malowania ciała.

Fine-Art – to zdjęcia, na których stajesz się muzą fotografa i odzwierciedleniem jego zmysłu artystycznego. Tego typu portret nie ma na celu oddania Twojego wizerunku w 100%, lecz przeniesienie go do doskonałego, baśniowego świata. By wyglądać jak szlachetna postać z bajki, retusz drobnych niedoskonałości skóry to za mało. Fotograf musi zadbać o każdy detal tak, by model pozostał sobą, a jednocześnie? wydawał się nierealny, doskonały i fascynujący.