Oferta

Sesje Reportażowe

Fotografia reportażowa dokumentuje, utrwala istotne momenty, oddaje atmosferę i charakter danego wydarzenia. Fotoreportaż to więcej niż tysiąc słów, a na jego niepowtarzalność składają się właściwe ujęcie, zatrzymanie chwili, akcji, ruchu. Fotoreportaż ma przede wszystkim funkcję dokumentalną, to właśnie te ujęcia często przesądzają o tym, jak uczestnicy zapamiętają to wydarzenie lub jak event zostanie zrelacjonowany przez media. Dobra relacja fotograficzna pozwoli na przywrócenie wspomnień z minionych wspaniałych wydarzeń i na długo zapadnie w pamięć odbiorców.          

Ślub to najważniejszy dzień w życiu zakochanych i wyjątkowa uroczystość dla rodziny, wiąże się z wieloma emocjami i przeżyciami, które warto uwiecznić, w tym celu niezbędny jest fotograf ślubny. Niecodzienne wydarzenie przez nas sfotografowane pozwoli przywołać miłe wspomnienia. Relacja z przygotowań ślubu i wesela w formie reportażu uchwyci prawdziwe i szczere momenty, miłość młodej pary, wzruszenie rodziny i dobrą zabawę gości. Zdjęcia ślubne w formie plenerowej sesji w klimatycznym miejscu dopełnią całość.

Fotografia okolicznościowa to świetna pamiątka dla rodziny i przyjaciół. Uwieczniamy coraz więcej ważnych momentów życia, chrzest dziecka, pierwszą komunię, rocznicę ślubu, osiemnastkę czy 50-tkę, a nawet imprezy w pracy i wieczory panieńskie.