Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niestandardowy artystyczny pokaz mody Fashion Show Najama & Polish Tape Project, który odbędzie się dnia 23 lipca o godz. 18.00 w Dworze Osmolice. Myśl przewodnia pokazu to styl egzotyczny – “Indiojaponia”.

Kolekcja Najamy – Indioponia to fuzja dwóch stylí, swoistego rodzaju zgrzyt kulturowy. Inspiracją do powstania kolekcji były podróże projektantki (Karolina Cempel) do Indii oraz Japonii. Te dwie skrajnie różne kultury przeplatają się ze sobą w sylwetkach.

Z kolei Polish Tape Project jest to pokaz polegający na tworzeniu stroju o różnych wzorach na modelce przy użyciu taśmy izolacyjnej oraz kolorowych naklejek. W ten sposób powstaje coś unikatowego i przyciągającego wzrok. W przypadku tego wydarzenia, te elementy będą dopełnieniem egzotycznych kreacji stworzonych przez Mariusza Wojciechowskiego.

W przerwach będzie można posłuchać utworów wykonanych przez skrzypaczkę Kamilę Malik. Jest to artystka, wirtuoz i prekursor w jednym. Jedyna Polka oraz jedyna w Europie skrzypaczka łącząca prawdziwą, błyskotliwą wirtuozerię z muzyką rozrywkową. Gra na skrzypcach klasycznych oraz elektrycznych.