KUŹNIA MODELEK

Agencja modelingowa

         Kuźnia Modelek to agencja innowacyjna, która przyjmuje jednocześnie modelki i modeli oraz fotomodelki i fotomodeli. Idealne wymiary nie są najważniejsze - liczy się fotogeniczność, naturalność i chęć rozwoju w branży. Zapraszamy do współpracy osoby zarówno doświadczone jak i początkujące oraz kontrahentów zainteresowanych współpracą z naszymi modelkami i modelami. Umowa z modelami/kami i fotomodelami/kami jest umową bez wyłączności, chcemy umożliwić im jak największy rozwój w najróżniejszych kierunkach. Działamy przy najróżniejszych projektach: sesjach zdjęciowych, plenerach, reklamach, pokazach i teledyskach.

         Chcesz rozwinąć się w kierunku modelingu lub fotomodelingu? Jesteś pełny/na pozytywnej energii, chęci do pracy i dobrze czujesz się przed aparatem lub kamerą? Nie zastanawiaj się, tylko zgłoś się do nas! Nie bój się tego, że się nie nadajesz. Pamiętaj – nie przekonasz się o tym, póki nie spróbujesz!

 Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana dołączeniem do nas wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres: kuzniamodelek@gmail.com z podaniem wszystkich danych według WZORU oraz wyraźnymi zdjęciami twarzy i sylwetki.

Zapraszamy również do kontaktu pod numerem +48 662-595-473 (Mariusz) lub +48 501-205-081 (Iga) gdzie można uzyskać więcej informacji.